B.U.A.G. W Polsce

Bohler Uddeholm Polska Sp.z o.o.

Firma Bohler Uddeholm Polska Sp. z o.o. powstała w 1997 roku jako Inter Stal Centrum Sp.z o.o. Od 01.06.2007 reprezentujemy pod nową nazwą na rynku koncern BÖHLER UDDEHOLM A.G. - jednego z największych producentów stali narzędziowych oraz elektrod i drutów spawalniczych. Od początku prowadzimy naszą działalność w Dziekanowie Polskim koło Warszawy, a od 2003 roku jesteśmy do Państwa dyspozycji również na Śląsku.

Stanowimy młody ponad 100 osobowy zespół, który zdołał pozyskać Państwa zaufanie dzięki profesjonalnej, rzetelnej, szybkiej i miłej obsłudze.

W 2006 rozszerzyliśmy asortyment świadczonych usług o obróbkę cieplną. Od października 2011 zajmujemy się dystrybucją stali firmy Eschmannstahl GmbH z Gummersbach. W 2013 roku w naszej strukturze utworzony został nowy dział handlowy, zajmujący się sprzedażą produktów Buderus i Eschmannstahl.

W 2015 roku oddaliśmy do użytku nowy kompleks magazynowo biurowy w Mysłowicach oraz rozpoczęliśmy działalność w zakresie nakładania powłok PVD na narzędziach kształtujących oraz skrawających.